Przewlekły ból w barku promieniujący do łopatki i nierówna praca serca

Witam . Mam problem , ponieważ czuję ciągły ból w barku promieniujacy do barku i łopatki , bóle w klatce piersiowej , w splocie słonecznym , kłucie po lewej stronie żeber . na wysokosci serca , dość dotkliwe , do tego najgorsze jest to że odczuwam potykanie serca , nagle uderzenia tak jakby powietrze sie na sercu zatrzymywalo i ogolne nie rowne bicie , . Badania robione to RTG Klatki,łopatki , Echo,USG serca,EKG wysiłkowe,2xHolter,tarczycowe,krew i markery takze. Wszystko w normie Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.