Kłucia w sercu i promieniujący ból do łopatki

Mam 33 lata i od jakiegoś miesiąca miewam kłucie w sercu. Ból promieniuje do lewej łopatki. Najczęściej łapie mnie w nocy i trzyma mnie zazwyczaj 15 min. Nie potrafię wówczas swobodnie oddychać bo strasznie boli przy wdechu i wydechu.Nie mogę się również przewrócić na bok. Jakieś 2 tygodnie przed tymi objawami miałam grypę. Co to może być?

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.