Kłucie okolicy łopatki u 24-letniej kobiety

witam od pewnego czasu nie pokoi mnie pewne kłucie, myślałem że to przejdzie ale teraz wygląda to tak jakby się przemieszczało, otóż na początku kłucie występowało w okolicach prawej łopatki ( z tyłu ) teraz kłucie odczuwam jakby z przodu ( w prawej części klatki piersiowej ) dodam że w grudniu-styczniu leżałem w szpitalu ponieważ rozpoznano u mnie "zakażenie skóry i tkanki podskórnej okolicy stawu łokciowego prawego" być może ma to jakiś związek? potrafi schodzić mi skóra z rąk oraz na stopach

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.