Drżenie mięśni, lęki i kłucie w okolicy łopatki

Witam, Od jakiegoś czasu mam ogrom dziwnych objawów, tj.: kłucie po lewej stronie w okolicy łopatki, duszności, lęki, drżenie mięśni szczególnie po przebudzeniu. Od czasu do czasu pojawiają się również kłujące, krótkie bóle głowy, ale ostatnio martwią mnie dziwne zawroty głowy(nie mam wirowania świata ani tracenia równowagi) oraz przytkane prawe ucho od 4dni. Miałam różne badania, byłam u 3 lekarzy rodzinnych - każdy przepisuje leki wyciszające choć nikt głośno o nerwicy nie wspomniał...

Witam, proszę więc skonsultować się z lekarzem psychiatrą,który przeprowadzi z Panią spotkanie diagnostyczne.Pozdrawiam.