Bóle w okolicy łopatki i barku

Witam. Mam 22 lata. Od kilku miesięcy mam bóle w okolicy łopatki i barku jakby ucisk, ból przechodzi często do łokcia, gdzie odczuwam ucisk, a nawet ból wędruje do 4 i 5 palca. Ból ten nie występuje notorycznie, tylko np. boli mnie kilka dni i mam spokój na kilka tygodni, a póżniej ból znowy wraca. Na prześwietleniu odcinka szyjnego kręgosłupa nic nie wyszło. Co to może być? Od serca raczej sprawy wykluczam, bo wszystkie badania typu EKG echo holter są ok.

Witam,
jeżeli wykluczono zmiany odkręgosłupowe, możliwą przyczyną są nerwobóle międzyżebrowe oraz nerwoból n. łokciowego.
Konsultacja z ortopedą lub neurologiem wskazana.
Również proponuję suplementację witamin z grupy B.

pozdrawiam!