Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić, aby te objawy zniknęły?

Witam. Od 9 grudnia mam pewien problem, zaczęło się od mrowienia w okolicach skroni, potem przeszło na mrowienie każdej części ciała, uczucie takiego przechodzenia prądu. Wizyta u lekarza rodzinnego zakończyła się na braniu witaminy B12 oraz D3. To uczucie nie chce odpuścić do tego pojawiło się uczucie kołysania ciała i ciąglego czytanie o chorobach z tym mrowieniem związanym. W czasie snu tych objawów nie odczuwam. Dodam że pracuje fizycznie w dość niskich temperaturach około 0-15 stopni. Co zrobić aby te objawy zniknęły, a ja się uspokoił.?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 2 miesiące temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

Witam! Przedstawione objawy najbardziej pasują do zaburzeń nerwicowych. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego: badanie osobowości, poziomu lęku i niepokoju wewnętrznego, podatności na sugestię itp. W leczeniu najprawdopodobniej zaproponują psychoterapię z ew. wzmocnieniem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy