Czy to są objawy jakiejś choroby neurologicznej?

Witam, powtarzające się od lat okresowe pieczenia, kłucia w okolicach powierzchni ciała, do tego drętwienia rąk i nóg, słabość oraz znaczna nerwowość, łatwa irytacja to objawy nerwicy którą mam czy jakiejś choroby neurologicznej? Badania pakiet max wykazały tylko cukier na górnym limicie, niezbyt dużo podniesiony cholesterol oraz eozynofile lekko poniżej normy. K, Mg, Na, Ca w normie.

Witam! Przedstawiony przez Pana krótki opis dolegliwości, przy niewielkich odchyleniach od normy najbardziej przemawia za nerwicowym ich podłożem. Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego - określą cechy osobowości, Poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, wpływ sugestii i inne cechy. W zależności od uzyskanych wyników zaproponują odpowiednie postępowanie. Być może wystarczy odpowiednio dobrana psychoterapia, a może zajdzie potrzeba wzmocnienia jej działania lekami przeciwlękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.