Zapytaj lekarza

7 4 0 , 6 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to są objawy jakiejś choroby neurologicznej?

Witam, powtarzające się od lat okresowe pieczenia, kłucia w okolicach powierzchni ciała, do tego drętwienia rąk i nóg, słabość oraz znaczna nerwowość, łatwa irytacja to objawy nerwicy którą mam czy jakiejś choroby neurologicznej? Badania pakiet max wykazały tylko cukier na górnym limicie, niezbyt dużo podniesiony cholesterol oraz eozynofile lekko poniżej normy. K, Mg, Na, Ca w normie.
MĘŻCZYZNA, 35 LAT 4 miesiące temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Witam! Przedstawiony przez Pana krótki opis dolegliwości, przy niewielkich odchyleniach od normy najbardziej przemawia za nerwicowym ich podłożem. Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego - określą cechy osobowości, Poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, wpływ sugestii i inne cechy. W zależności od uzyskanych wyników zaproponują odpowiednie postępowanie. Być może wystarczy odpowiednio dobrana psychoterapia, a może zajdzie potrzeba wzmocnienia jej działania lekami przeciwlękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy