Czy te objawy mogą być wynikiem stresu?

Witam mam 39 lat. Przez długi czas ok roku żyłam w ciągłym stresie. Od jakiegoś tygodnia mam uczucie drętwienia szczęki uczucie pijanej głowy ciągle mi zimno mam mokre ręce jestem rozdrażniona wszystko mnie denerwuje czy to wy ik stresu czy jakiejś poważna choroby

Witam! Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub w przypadku kolejek prywatnie praktykującym psychiatrą/psychoterapeutą. Ocenią poziom lęku i stresu, profil osobowości i zaproponują najkorzystniejsze postępowanie. Powodzenia W. Łuczkowski.