Czy to są objawy nowotworu?

Witam, jestem po porodzie prawie 4 miesiące a od jakiś 3 miesięcy miewam bóle głowy byłam u neurologa powiedział ze to zaburzenia lękowe i napięciowy ból głowy, wyprosiłam skierowanie na rezonans głowy ( był wykonany bez kontrastu) nie wykazał żadnych zmian, wszystko w normie. Oprócz tego dokucza mi ból pleców od jakiś 2 tygodni, i ból mięśni nóg, mam wrażenie jakby było coś w gardle jakaś gula, oraz od jakiś 2-3 tygodni co kilka dni powiększają mi się trochę węzły chłonne szyjne, byłam również u okulisty i mam wadę ale małą i okulista powiedział ze ból głowy raczej a nawet napewno nie jest od wady, czy ktoś ma pomysł od czego to może być? Cały czas siedzę i mysle, czytam, nawet już wyczytałam ze to stwardnienie rozsiane, odchodzę od zmysłów ze to również może być jakiś nowotwór, prosze o odpowiedz

Witam! Przy prawidłowych wynikach badań dodatkowych, zmiennym charakterze i lokalizacji dolegliwości, obraz ich najbardziej pasuje do zaburzeń nerwicowych. Im bardziej będzie Pani wgłębiała się w funkcje swojego ciała, tym większy lęk, niepokój wewnętrzny, wręcz panikę sobie Pani zafunduje. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub Prywatnym Gabinetem. Po ocenie poziomu lęku i niepokoju wewnętrznego, profilu osobowości, podatności na sugestię zaproponują Pani odpowiednią strategię leczenia. Z pewnością psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.