U jakiego lekarza jeszcze mogę szukać pomocy?

Gdzie szukać pomocy. Byłam już diagnozowana kardiologicznie, endokrynologicznie, neurologicznie, reumatologicznie morfologia, cukier , ob, crp w porzadku. Tk głowy z kontrastem ok, wydaje mi się, że mam bezdech senny, budzę się po przespaniu około 30 minut od zaśnięcia (albo podczas drzemki) z uczuciem duszenia, piecznia w głowie, drętwienia ciała w szczególności stóp i dłoni, tak jakby krew do nich nie dochodziła, nieraz nogi drętwieją mi do pośladków, a ręce do łokci, przeskakuje mi boleśnie w stawach. W dzień po około 4godz od przebudzenia jestem zmęczona. Często mam migreny z aurą. Chodzę również do psychiologa z racji na stres w któym od dłuższego czasu się znajduję.Psychiatra i psycholog zgodnie stwierdzili, że opisywane przeze mnie objawy nie są specyficznym objawem nerwicy. Psychiatra kazał się dalej diagnozować i wykluczyć tło somatyczne. Do tego sinieją i drętwoeją mi palce u rąk gdy jest zimno, wietrznie, albo coś dłużej trzymam w ręce. Drętwieje mi łopatka lewa, z nieznanych przyczyn łapie mnie duszący kaszel. Jestem osobą szczupłą. Cały czas chudnę mimo, że nie trzymam żadnej diety.

Witam! Przedstawiła Pani klasyczny obraz zaburzeń nerwicowych z lękiem i somatyzacją. Najwłaściwszym wyjściem jest kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, są tam zespoły złożone z różnego typu specjalistów, przeprowadzą odpowiednie testy diagnostyczne i zaproponują prawidłowe postępowanie, najprawdopodobniej psychoterapię ze wsparciem lekami p/lękowymi lub bez nich. Powodzenia W. Łuczkowski.