Jak pozbyć się takich objawów jak drżenie nóg i rąk?

Dzień dobry, od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie dziwne objawy. Chodzi o to, że drży mi głowa (szarpnięcia) ale też kiedy powoli poruszam nią w dół albo górę to drży. To samo z nogami i rękami. Kiedy podnoszę to nic się nie dzieje ale kiedy już poruszają się w dół to całe drżą zarówno nogi jak i ręce. Co to może być? Miałam robione badania krwi głównie pod tarczycę i było wszystko ok, CRP też w normie. Pani doktor powiedziała żebym brała magnez i biorę już od 2 miesięcy. Boję się, że to coś złego. Proszę o odpowiedź.

Witam!Jeżeli badanie fizykalne i wyniki badań laboratoryjnych są prawidłowe, to nie należy pomijać podłoża nerwicowego opisanych przez Panią dolegliwości, szczególnie przy tendencji do eskalacji i zmiennej lokalizacji objawów. Czasem wystarczy psychoterapia, a czasem należy ją wesprzeć lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.