Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym mogą świadczyć drżenia rąk u 22-latki?

Drżą mi ręce odkąd tylko pamietam, mam 22 lata a trwa to bardzo długo. Drżą mi przy czynnościach codziennych, jak też jak leżą i podnoszę same palce. Jest to wstydliwe i uciążliwe. Badałam tarczyce wszystko ok, nie jest to też przez stres. Czy uderzenie głową o podłogę przy utracie przytomności może mieć coś z tym wspólnego? To było w gimnazjum, a mam 22 lata, wydaje mi się ze potem to się pojawiło i się nasila drżenie cały czas
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam!
W tym wieku najczęściej przyczyna jest nerwicowa. Napięcie nerwowe jest cały czas, sam fakt drżenia i ew. reakcji otoczenia już wywołuje obawę i lęk. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, zrobią odpowiednie badania testowe, określą profil osobowości, dopasują odpowiednią psychoterapię i w razie potrzeby wesprą lekami p/nerwicowymi. Spróbować zawsze można!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy