O czym mogą świadczyć drżenia rąk u 22-latki?

Drżą mi ręce odkąd tylko pamietam, mam 22 lata a trwa to bardzo długo. Drżą mi przy czynnościach codziennych, jak też jak leżą i podnoszę same palce. Jest to wstydliwe i uciążliwe. Badałam tarczyce wszystko ok, nie jest to też przez stres. Czy uderzenie głową o podłogę przy utracie przytomności może mieć coś z tym wspólnego? To było w gimnazjum, a mam 22 lata, wydaje mi się ze potem to się pojawiło i się nasila drżenie cały czas

Witam!
W tym wieku najczęściej przyczyna jest nerwicowa. Napięcie nerwowe jest cały czas, sam fakt drżenia i ew. reakcji otoczenia już wywołuje obawę i lęk. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, zrobią odpowiednie badania testowe, określą profil osobowości, dopasują odpowiednią psychoterapię i w razie potrzeby wesprą lekami p/nerwicowymi. Spróbować zawsze można!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.