Jakie mogą być przyczyny drżenia rąk?

Witam, pisze tu ponieważ wstyd przyznać sie i lekarzowi w 4 oczy... 1,5 M temu trafiłam na szpital z ostrym zapaleniem tarczyc. Dostałam 8 dni sol medrol. Potem do domu steryd encorton 30 mg na dobę. Problem pojawił sie kiedy zaczęłam byc osłabiona,śpiąca, doszły drżenia, trzęsienia rak i nóg. Byłam u 3 endokrynologów i neurologa. Wyniki wszystkie ok nawet rf, CK, anty, potas, magnez itp wit d w czasie brania sterydu używałam alkoholu... Nie raz nie dwa, a kilkanaście razy i to ciężki alkohol :( prosze o napisanie czy mogłam dostać jakiegoś porażenia mięśni, nerwów? Neurolog zbadał powiedział, ze ok jednaj widział jaj trzęsą sie rece... Wstyd sie przyznać, a mogłam powiedzieć.Teraz nie funkcjonuje mam 34 lata dziękuje

Witam!
Objawy, które Pani przedstawiła można podciągnąć pod zaburzenia nerwicowe. Na pewno powinien Panią obejrzeć psychiatra. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, zrobią swoje badania testowe i zaproponują rozwiązanie problemu. Używanie alkoholu przy leczeniu nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem, ale lęk i wstyd wyjawienia prawdy przed lekarzem leczącym też nie należy do rozsądnych kroków. Moim zdaniem sprawa jest do załatwienia!
Powodzenia
W. Łuczkowski.