Drżenie rąk - gdzie udać się po pomoc?

Witam od jakiegoś czasu borykam się z drżeniem rąk które jest dość uciążliwe a przy dużym stresie cały się trzęsę, po ćwiczeniach na siłowni nie daje rady utrzymać szklanki z wodą by nie rozlaćdodatkowoo okresowo występuje u mnie podwójne widzenie , badania.neurologiczne nie wykazały nic podejrzanego , gdzie mogę jeszcze udać się po.pomoc ?

Ponownie konsultacja u Neurologa! , badania laboratoryjne : elektrolity, tarczyca; morfologia, CPK, ALT, AST; hormony płciowe; - do decyzji po pełnej konsultacji i analizie dotychczasowych wyników badań; dokumantacji medycznej... Jakie ciśnienie i puls ?? Drżenia może samoistne, rodzinne, łagodne; nasilane stresem, mniejsze w spokoju, po alkoholu.... Ale może też bardziej złożona etiologia, skoro drżenia narastają po wysiłku!! mogą mieć wiele różnych przyczyn; stresy i zmęczenie sprzyjają nasileniu dolegliwości ; Niepokojące podwójne widzenie Jak MRI, Konsultacja okulistyczna???
Wyniki badań, do omówienia, do interpretacji kliniczne; Ważny Pacjent i objawy kliniczne; wywaid, wyniki badań, zażywane leki, uzywki, alkohol, "wspomagacze", inne leki, poprzednia historia leczenia, wywiad rodzinny, tryb życia i pracy! Ważny stan ogólny, schorzenia towarzyszące, Regularnosć posiłków i snu, istniejące stresy, nawyki, niepokoje etc....
Wskazany pełny wywiad, badanie, pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami badań . Pozdrawiam