Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 3 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczy takie TK zatok obocznych nosa?

Badanie TK zatok obocznych nosa. -Niewielkie przyścienne zgrubienia błony śluzoej do 5mm gr. w obu zatokach szczękowych. -Niewielkie przyścienne zgrubienia błony śluzowej w prawej zatoce klinowej; zatoka lewa prawidłowo powietrzna. -Niewielkie lewowypukłe skrzywienieprzegrody nosa. Nozdrza tylne drożne. -Głebokość rowków blaszki sitowej do6mm. -Pogrubienie tkanek tylnej ściany nosogardła - przerost migdałka gardłowego? -Odcinkowy ubytek kostny w obrębie tylnego odcinka szczęki po str, prawej.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT około miesiąca temu

Leczenie chirurgiczne chrapania

Chrapanie to powszechna dolegliwość. Dlatego wiele osób ją bagatelizuje. Zdarza się jednak, że w celu poradzenia sobie z tym problemem konieczne jest leczenie chirurgiczne.

Do omówienia z Lekarzem zlecającym badanie i z Laryngologiem Ważny wywiad i badanie, Najlepiej omówić z Lekarzem. Opisane zmiany MRI i PACJENT do pełnej konsultacji i analizy dotychczasowych wyników badań innych, całej dokumentacji medycznej... Jaka waga, ciśnienie i puls ?? Wyniki badań, do omówienia, do interpretacji kliniczne; Ważny Pacjent i objawy kliniczne; wywiad, wyniki badań, zażywane leki, używki, alkohol, "wspomagacze", inne leki, poprzednia historia leczenia, wywiad rodzinny, tryb życia i pracy! Ważny stan ogólny, schorzenia towarzyszące, Regularność posiłków i snu, istniejące stresy, nawyki, niepokoje etc.... Wskazany pełny wywiad, badanie, pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami badań . Pozdrawiam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy