Co mi dolega i jakie badania wykonać?

Od jakiegoś czasu (1,5roku) pojawił mi się szum w uszach, w codziennym dniu zapominam o nim gorzej jest jak jest cisza lub oglądam tv, nieraz mam wrażenie że wyrazniejszy szum jest po lewej stronie. Dodatkowo odkąd pamiętam zawsze miałem lekki ból głowy umiejscowiony nad uchem prawie na czubku (od czasu do czasu), promieniujacy nieraz na oko i policzek (efekt jakby zredtwienia pod okiem i policzka), dodatkowo trzęsą mi się ręce ale tylko w tedy jak np. Chce polać komuś wody, czy pisze smsa. Badania krwi są ok, zrobiłem jakiś czas temu MR glowy z angio i nic nie wyszlo. Dodam jeszcze że ostatnio drgala mi powieka lewego oka przez ok tydzień. Cisnienie mam dobre A serce mam wykryta niemiarowosc zatokowa. Jakie badania jeszcze zrobić? Ewentualnie do kogo się udać? Dodam na koniec że w lewym oku mam jakby dyskofort ale okulisci badali i oprócz wady wszystko dobrze

Zawroty i drżenia... Szumy bywają trudne do opanowania. konsultacja u Neurologa! , badania laboratoryjne : elektrolity, tarczyca; morfologia, CPK, ALT, AST; hormony płciowe; - do decyzji po pełnej konsultacji i analizie dotychczasowych wyników badań; dokumantacji medycznej... Jakie ciśnienie i puls ?? Drżenia może samoistne, rodzinne, łagodne; nasilane stresem, mniejsze w spokoju, po alkoholu.... Ale może też bardziej złożona etiologia, skoro drżenia narastają po wysiłku!! mogą mieć wiele różnych przyczyn; stresy i zmęczenie sprzyjają nasileniu dolegliwości ; Niepokojące podwójne widzenie Jak MRI, Konsultacja okulistyczna???
Wyniki badań, do omówienia, do interpretacji kliniczne; Ważny Pacjent i objawy kliniczne; wywiad, wyniki badań, zażywane leki, używki, alkohol, "wspomagacze", inne leki, poprzednia historia leczenia, wywiad rodzinny, tryb życia i pracy! Ważny stan ogólny, schorzenia towarzyszące, Regularność posiłków i snu, istniejące stresy, nawyki, niepokoje etc....
Wskazany pełny wywiad, badanie, pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami badań . Pozdrawiam