Co oznacza drżenie rąk i bełkot?

Witam, od jakiegoś czasu drżą mi ręce i nogi, zapominam słów, plącze mi się język i bełkoczę. Do tego boli mnie często głowa i mam powiększone źrenice. Dostałam skierowanie do neurologa, ale wizytę mam dopiero w marcu 2018 roku. W ostatnich dniach objawy trochę się nasiliły i dodatkowo rano robi mi się słabo. Nie przyjmuję leków, a badania krwi są w normie. Czy powinnam się tym niepokoić, mogę jakoś sama sobie z tym poradzić? Pozdrawiam.

Witam!
Badanie neurologiczne, RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami cukru, mocznika, TSH, kwasu moczowego. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Należy też poważnie brać pod uwagę podłoże emocjonalne i ew. leczenie p/nerwicowe.
Powodzenia
W. Łuczkowski.