Jaki jest powód bólu głowy i karku u 19-latki?

Witam mam 19 lat, od pewnego czasu boli mnie głowa zazwyczaj rano jak długo śpię pojawiają się też chwilowe bóle jakbym ktoś kuł mnie igła trwa to parę sekund, często też boli mnie kark i czuje dziwny ucisk, mam też dziwne ataki które zdarzyły się już trzy razy nagle robi mi się słabo, serce bardzo szybko bije, mam nudności lub parcie na mocz i kał, drżą mi ręce, jest mi zimno i na zmianę gorąco, trwa to jakieś 15-30min po wszystkim jestem strasznie zmęczona i chce mi się spać. Proszę o pomoc.

Witam!
Lekarz POZ, Badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od wyników dalsze postępowanie. Wskazane EEG. Konieczna konsultacja psychiatryczna i ew. leczenie niestabilności emocjonalnej.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.