Jakie mogą być przyczyny bólu głowy u 39-latki?

witam od jakiegoś m-c boli mnie głowa... raz w czole w skroniach, ostatnio z tyłu jakby od karku.... ciśnienie mam w normie mam 39 lat.... jakie mogłyby byc tego przyczyny

Witam!
Przyczyny bólu głowy maga być różne. Kontakt z lekarzem rodzinnym, badanie fizykalne z pomiarem ciśnienia krwi, Podstawowe badania laboratoryjne, z poziomem cukru, TSH, elektrolitów, kwasu moczowego, próby wątrobowe, poziom hormonów płciowych. Jeżeli będzie norma, skierowanie do neurologa, RM głowy, EEG. Nie należy także zapominać o bólach napięciowych (nerwicowych).
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.