Czy mogę zażywać bez obawy taki lek?

od 4 miesięcy czuję się poddenerwowana, niespokojna, dokucza mi szybkie bicie serca, pulsowanie nad żołądkiem i niepokój "wnętrzności". Lekarz rodzinny zrzucił winę na stres, zlecił badania krwi (które wyszły idealnie) 2 miesiące temu miałam pierwszy atak kołatania serca, wysokie ciśnienie, bardzo szybki puls - prawie odlot. Trafiłam na SOR-lekarz powiedział"mniej stresu", zapisał magnez i potas. Zrobiono mi EKG, i badanie Holtera, badania nie wykazały nieprawidłowości w pracy serca, jedynie jego przyśpieszoną pracę. Zgłosiłam się do kardiologa - po rozmowie ze mną zdiagnozował początek depresji i zapisał Beto 25( 1 x dziennie), Setaloft 50(1xdziennie) Lerivon 10(1 raz dziennie). Moje pytanie brzmi, czy mogę bez obawy zażywać te leki, jeśli pracuję i jeżdżę samochodem?Jakie skutki uboczne mogą mieć stosowane w takich dawkach?

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości wskazują, przy prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych, na zaburzenia nerwicowe. Lekarz kardiolog zalecił przyjmowanie trzech leków w dawkach dość niskich. Doradzam kontakt z psychiatrą lub neurologiem (najlepiej leczą zaburzenia emocjonalne) - zaproponują najlepsze leki w odpowiednich dawkach. Ponadto nie należy zapominać, że podstawowym leczeniem tego typu zaburzeń jest psychoterapia, która nie wpływa na zdolności psychomotoryczne. Powodzenia W. Łuczkowski.