Czy można stosować leki na nerwicę lękową i hydroksyzynę?

Witam, Mam pytanie kardiolog stwierdził u mnie zaburzenia pracy serca i przepisał beto 50 zk, jednocześnie mam też nerwicę lękową i biorę oropram i hydroksyzynę. Czy można brać jednocześnie te wszystkie leki? Dziękuję

Czy obaj lekarze wiedzą u jakich specjalistów i na co Pani się leczy? Na pewno warto sprawdzić czy "zaburzenia pracy serca" nie są wynikiem wspomnianej nerwicy lękowej. Jeśli nerwica to branie samych leków nie jest najlepszym wyjściem. Przydałoby się wsparcie psychoterapeutyczne.