Czy można stosować jednocześnie Hydroksyzynę i Xanax?

Witam, Mam 37 lat i nerwicę lękową. Lekarz przepisał mi oropram, hydroksyzynę i xanax. Czy można brać te wszystkie leki jednocześnie? Proszę o szybką odpowiedź Dziękuję

Witam!
Różne są metody leczenia nerwic, ale po co wydziwiać? Mam nadzieję, że Panią leczy jeden lekarz! Co do profilu działania leków dwa ostatnie się prawie powielają, chyba, że jest jeszcze ukryty "jakiś myk" w dawkowaniu tygodniowym, np. dni parzyste i nieparzyste. Wskazana jakaś forma psychoterapii.
pozdrawiam
W. Łuczkowski.