Czym załagodzić mokry kaszel?

Witam!Ostatnio się przeziębiłam.Zaczęło się od bólu gardła,następnego dnia pojawił się katar i kaszel.W tej chwili gardło już nic nie boli,katar się powoli kończy,ale niepokoi mnie kaszel,który mam od tygodnia i jakoś nie widać żeby przechodził.Pierwszego dnia kaszel był suchy,a potem przeszedł w mokry i tak do teraz.Nie ukrywam,że mnie męczy ten kaszel.Czuję,że głęboko zalega dużo wydzieliny,jednak nie wszystko mogę odkrztusić.Czym złagodzić mokry kaszel,jaki kupić syrop czy już iść do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę udać się do lekarza, po badaniu będzie można określić odpowiednie leczenie.