Czyrak na głowie

Witam. Jestem kobietą, mam 56 lat. Od kilku lat miałam na głowie niewielkiej wielkości guzik. W ubiegłym roku tenże guzik pękł mi. Udałam się do lekarza, który wygniół mi tę krostę, oczyścił. Miałam spokój. Od kilku tygodni zauważyłam, że na tej krostce mam strupek, który ciągle mi odpada i z tej krostki wydobywa się odrobina ropy. Czy to coś poważnego, czy powinnam iść do lekarza (dermatologa czy chirurga)?

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania. Niestety, pytanie to nie należy do żadnego zakresu tematycznego poruszanego na naszych portalach. Z tego powodu nie możemy udzielić Pani/Panu wiarygodnej odpowiedzi.

Jeśli nurtujący Panią/Pana problem dotyczy zdrowia, bardzo prosimy o udanie się do lekarza w celu uzyskania porady i pomocy.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl