Co może być przyczyną utraty i zmiany koloru włosów?

Jestem kobietą, mam 23 lata od ok 18 roku życia zauważyłam u siebie nadmierne wypadanie włosów, które doprowadziło do tego, że w chwili obecnej mam ich o ok 2/3 mniej niż w wieku 18 lat. Poza tym kolor moich włosów staje się stopniowo coraz ciemniejszy. Występują pojedyncze włosy grubsze od innych i całkowicie czarne. Obecnie jestem brunetką a dawniej byłam ciemną blondynką. Zauważyłam także zmiany włosów łonowych. Są one jaśniejsze i dłuższe a także dziwnie pofalowane. Czy ktoś spotkał sie juz z podobnymi objawami? Bardzo proszę o pomoc. Alicja

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.
Niestety pytanie to nie należy do żadnego zakresu tematycznego poruszanego na naszych portalach. Z tego powodu nie możemy
udzielić Pani wiarygodnej odpowiedzi.

Jeśli nurtujący Panią problem dotyczy zdrowia bardzo prosimy o udanie się do lekarza w celu uzyskania porady i pomocy.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl