Czy każdy może stosować papkę na cellulit?

Gdzieś na tej stronce znalazłam tzw. papkę na cellulit, którą można wykonać w domu, jej składniki to: kawa, cynamon, miód. Wszystko mieszamy z balsamem do ciała, nakładamy na ciało, owijamy folią, trzymamy przez 20 minut. Koleżanka powiedziała mi, że osoby, które mają skłonność do żylaków i pękających naczynek, nie powinny stosować tej mieszanki. Czy to prawda? Jeśli tak, to jakie mogą być konsekwencje jej stosowania?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.
Niestety pytanie to nie należy do żadnego zakresu tematycznego
poruszanego na naszych portalach. Z tego powodu nie możemy
udzielić Pani/Panu wiarygodnej odpowiedzi.

Jeśli nurtujący Panią/Pana problem dotyczy zdrowia, bardzo prosimy
o udanie się do lekarza, w celu uzyskania porady i pomocy.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które
z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl