Czy prezerwatywa może pozostać w pochwie?

Witam. Kochałam się z chłopakiem i przez przypadek prezerwatywa tak zsunęła się, że nie wiadomo co się z nią stało. To jest możliwe żeby dostała się do pochwy podczas gwałtownych ruchów? Nie mam żadnych bólów dróg moczowych czy brzucha. Mocz też oddaje normalnie. Proszę o szybką i fachową pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Zsunięcie prezerwatywy podczas stosunku i pozostanie jej w pochwie jest jak najbardziej możliwe. Nie musi się to wiązac z jakimikolwiek objawami.
Badanie ginekologiczne może stwierdzić, czy prezerwatywa znajduje się w pochwie.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl