Moją córeczkę boli brzuszek, głowa, ma kaszel i katar - jak jej pomóc?

Dzień dobry. Zwracam się z prośbą o pomoc. Moja córka ma pięć lat, od wczoraj narzeka na ściskający ból brzucha, do tego boli ją główka, ma kaszel oraz katar. Od pierwszego września uczęszcza do przedszkola. Boje się, bo nie wiem jak jej pomóc. Proszę o podpowiedź. Z góry dziękuję, Aneri
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Opisane przez Panią objawy, ze względu na swą małą charakterystyczność, mogą być związane z bardzo wieloma stanami chorobowymi u dzieci.

Radzimy udać się z córeczką do lekarza pediatry, który postawi diagnozę i pokieruje ewentualnym leczeniem

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z pozdrowieniami,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl

Stąd też nie ma możliwości, by bez zebrania dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej, udzielić Pani bardziej wyczerpującej odpowiedzi. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który znając historię choroby, będzie mógł właściwie ocenić stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl