Czy mogę zajść w ciążę, gdy prezerwatywa zsunęła się i pozostała w pochwie?

Witam!
Czy mogę być w ciąży, jeśli podczas wyciągania penisa z pochwy prezerwatywa zsunęła się i pozostała w pochwie, wyciągnęłam ją natychmiast w ciągu paru sekund, nic się z niej nie wydostało. Okres miałam 22 stycznia, a stosunek odbyliśmy 13 lutego, miałam wtedy dni niepłodne. Czy mimo to mogę być w ciąży?
Proszę o fachową odpowiedź.
Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
W trakcie dni niepłodnych nie ma możliwości zajścia w ciążę przy żadnym rodzaju zbliżenia.
Dodatkowo, pozostanie prezerwatywy w pochwie nie może doprowadzić do ciąży, o ile nie dojdzie do wylania się jej zawartości na zewnątrz.
Podsumowując, nie widzę powodu do niepokoju.
Pozdrawiam