Dalacin c przy zapaleniu nerwu trójdzielnego

Witam mam takie pytanie ponieważ już od dwóch tygodni mam tylny ból głowy ale tylko po lewej stronie jest on kłująco pulsujący który trochę promieniuje na szyję, byłam u lekarza rodzinnego który stwierdził że mam zapalenie nerwu trójdzielnego i przepisał mi antybiotyk dalacin c i maść dicloziaja kończę już go lecz nic mi nie pomógł ból nadal powraca zwłaszcza rano utrzymuje sie przez pare minut i potem jest dobrze.Proszę o pomoc czy rzeczywiście jest to zapalenie tego nerwu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku gdy zastosowana terapia nie przynosi efektów konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Specjalista dokona modyfikacji leczenia.