Data zapłodnienia na podstawie miesiączek i terminu porodu

1 listopada spałam z facetem ale nie doszedł w środku i to było tylko jednorazowe,5 listopada miałam okres cykle mam 28-30 dniowe,10 listopada ponownie spałam z facetem i robiliśmy to codzienni,14 stycznia byłam u ginekologa i powiedział mi ze jestem 6-7tydz,16 stycznia znowu bylam u ginekologa na usg i powiedział ze to 7tydz, a urodziłam 4 września czy jest możliwe żeby to dziecko było z 1 listopada czy w późniejszym czasie doszło do zapłodnienia.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Po stosunku z 1 listopada miała Pani miesiączkę więc nie ma możliwości, aby wtedy doszło do zapłodnienia. Praktycznie pewne jest, że ojcem dziecka jest osoba, z którą dochodziło do regularnych zbliżeń po 10 listopada.