Termin porodu a data zapłodnienia

termin porodu wyznaczony został na 17 stycznia kiedy najwcześniej mogło dojść do zapłodnienia? pierwszy dzień ostatniej miesiaczki to 2 kwiecień

Renata GrzechociĹska

Witam.
Niestety nie mogę odpowiedzieć Pani na to pytanie ponieważ, nie podała Pani długości swoich cykli. Jeżeli ma Pani cykle 28 dniowe to zazwyczaj 14 dni po pierwszym dniu ostatniej miesiączki.
Pozdrawiam