Termin stosunku a data porodu

czy jesli odbyłam stosunek 27 sierpnia to jaka jest szansa ze termin porodu bedzie na 7 czerwca

Aleksander Ropielewski

Zależy to od daty ostatniej miesiączki i długości cyklu przed poczęciem. Jest to możliwe, ale nie jestem w stanie ocenić prawdopodobieństwa takiej daty urodzin. Najdokładiejszy termin porodu może zostać określony podczas badania USG.

Renata GrzechociĹska

Witam! Trudno się ustosunkować do pytania, ponieważ nie wiem jakie są Pani cykle, regularne, nieregularne, trwające 28 dni czy też mniej albo więcej. Dlatego zachęcam do lektury artykułu zamieszczonego na naszej stronie:
http://portal.abczdrowie.pl/termin-porodu
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę pisać.
Pozdrawiam