Delikatna opuchlizna pod brwią oraz zatkane ucho i nos po prawej stronie

Delikatne opuchnięcie pod brwią, uczucie zatkane ucha, czasem zatkany nos (jedna dziurka) - wszystko odbywa się po prawej stronie. Dziwne napięcie wokół ucha ciężkość oka.. Co to może być?

Przyczyn może być całe mnóstwo, wymienianie ich tutaj to jak wróżenie z fusów.