Delikatne plamienia w połowie opakowania Atywii

Witam, Biorę tabletki ATYWIA 6 miesiąc. Podczas 5 miesiąca mniej więcej w połowie opakowania miałam delikatne plamienia, które trwały około 3 dni. Teraz sytuacja się powtórzyła, mniej więcej w tym samym czasie, znów mam lekkie plamienia. W poniedziałek byłam na wizycie u ginekologa i ogólnie wszystko jest w porządku. Jednak nie powiedziałam o plamieniach ponieważ wtedy jeszcze się nie powtórzyły. Teraz jednak trochę się martwię, czy na pewno jest w porządku?

Lek. Katarzyna Szymczak

Przy kolejnej wizycie u ginekologa proszę powiedzieć o plamieniach, być moze konieczna będzie zmiana preparatu.
Pozdrawiam