Delikatne plamienie zamiast okresu a oznaka ciąży

Dzień dobry Okres mam zawsze co 28 dni, a teraz dostałam jakiegoś plamienia lekkiego w dniu 25 cyklu, nie myślę że to okres ponieważ mam bardzo lekkie krawienie. czy plamienie oznacza ze zaszłam w ciążę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli istnieje ryzyko ciąży należy ją wykluczyć za pomocą testu ciążowego. Dodatkowe plamienie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a objawy powtórzą się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.