Demineralizacja kośćca po autoprzeszczepie szpiku w związku ze szpiczakiem mnogim

Witam.Jestem 3 lata po autoprzeszczepie szpiku w związku ze szpiczakiem mnogim.Obecnie stwierdzono u mnie demineralizację kośćca i mam przyjmować dużą dawkę witaminy D.Czy nie ma żadnych przeciwwskazań.Jaka witamina byłaby najlepsza? Dziękuję.

Witam , za mało wiem o dotychczasowym przebiegu choroby i leczenia abym mógł powiedzieć coś konkretnego! Proszę stosować się do zaleceń lekarzy prowadzących! z.żurawski