Dlaczego 2-miesięczne dziecko się zapowietrza?

Moja 2 miesięczna corka pare razy zapowietrzyla sie( bedac na rekach) jakis czas pojedzeniu ( mleko modyfikowane) nosilam ją ale nie odbila. Miala badania kardiologiczne, neurologiczne i usg mozgowia- wszystkie idealne. Corka ma stwierdzony refluks z wdrozona terapia czyli mleko ar, gastrotus baby i odpowiednie ulozenie podczas snu. Boje sie o nia, odzyskuje oddech dopiero po 5 klepnieciach miedzy lopatki lub wdechach w nosek. Byliśmy w szpitalu na obserwacji i wszystko wyszlo poprawnie. Prosze o rade bardzo sie martwie o nia. Nie spie po nocach bo ciagle ją obserwuje boje sie ja zostawic pod opieka meza bo musze miec ja ciagle na oku.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana ocena przez lekarza neurologa i ew badanie polisomnograficzne

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.