Problem z usypianiem 2-miesięcznego dziecka

Moja 2miesieczna corka od narodzin usypia mi na rekach. Z odkladaniem do lozeczka nie bylo problemu az do dzisiaj. Kazdy nowy ruch ja budzi chce zaznaczyc ze sa dni kiedy moja corka potrafi spac w dzien tylko 5 godz bo nie jest w stanie sie uspokoic. Probuje na rozne sposoby ja ululac i mi sie udaje ale po chwili ona sie budzi i okropnie placze. Jestem pewna ze to nie sa kolki ani bol brzucha. Czy panstwa zdaniem to jest normalne zachowanie.

możliwe że ma problemy z napięciem mięśniowym (wzmożone) , jeśli nie lubi leżeć na brzuchu to może świadczyć o wzmożonym napięciu mięśni grzbietu, można to ćwiczeniami i masażem wyrównać. Należy udać się do lekarza od rehabilitacji dzieci. Proszę też mierzyć obwód głowy , zrobić ew. USG przez ciemiączkowe.