Dlaczego 9 miesięcy po porodzie nie pojawiła się miesiączka?

Witam jestem 9 tygodni po porodzie naturalnym nie pojawiła mi się jeszcze miesiączka.Karmilam dziecko piersią tylko tydzień czasu.Kiedy powinna pojawić się miesiączka.Z góry dziękuję.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to bardzo indywidualna sprawa, aby przekonać się czy wszystko jest w porządku konieczna jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam