Dlaczego bolą mnie kolana przy kucaniu i wstawaniu?

Witam od bardzo dawna bolą mnie kolana przy kucaniu i wstawaniu. A teraz od pewnego czasu bardzo boli mnie lewy bark(rwie) Najgorzej jest w nocy, budzi mnie straszny ból barku i kolan. Kolana muszę mieć ciągle wyprostować. Proszę o radę bo już nie mam sil

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.