Dlaczego ciągle mam bolesne wzwody?

Witam. Mam 29 lat i jestem mężczyzną. Od paru lat meczą mnie nocne, bolesne zwody członka, które zaczynają się parę godzin po zaśnięciu. Z moich obserwacji wynika. że podczas snu, gdy śpię na brzuchu, a penis ociera się o materac albo slipy wtedy następuje zwód. który trwa do momentu kiedy się podniosę i mój penis nie będzie stykał się ze slipami. Zwód ustępują natychmiast, gdy nie ma kontaktu ze slipami, ale gdy znów się kładę sytuacja się powtarza. Zwody występują również po odbyciu wieczornego stosunku lub stosunków. Rozmawiałem z urologiem na ten temat i doktor zapewniał mnie, że to jest normalne, że zdrowy mężczyzna ma takie zwody. Zgadzam się z urologiem ale zwody są naprawdę bolesne i nie powinno ich być po stosunku, a sytuacja jest od paru lat. Jestem w związku małżeńskim od 5 lat, a życie seksualne zaczęło się w wieku 16 i było dość intensywne, w młodym wieku (6 lat) przeszedłem też operację prącia, spodziectwo. Ale nie uważam, że to ma jakiś wpływ ta te zaburzenia, a także jeżeli chodzi o priapizm, zawsze zwód ustępuje. Proszę o fachową diagnozę

Witam.

W pierwszej kolejności informuję, że postawienie precyzyjnej i jednoznacznej diagnozy nie jest możliwe w sposób zdalny, a jedynie po przeprowadzeniu właściwych badań.
Istotnie, nocne wzwody są objawem fizjologicznym i świadczą o prawidłowym funkcjonowaniu układu płciowego. Być może częstość i długość utrzymywania wzwodu, a także jego trwała intensywność mogąca powodować bolesność jest wynikiem znacznego uwrażliwienia na bodźce. Jeżeli problem ten identyfikuje Pan z określonym rodzajem bielizny, to pewne rozwiązanie może przynieść stosowanie bielizny luźniejszej i sypianie na plecach.
Oczywiście, jakakolwiek dolegliwość w obrębie prącia powinna być bieżąco konsultowana ze specjalistą urologiem z uwzględnieniem ewentualnie przyjmowanych leków, przebytych chorób oraz trybem codziennego funkcjonowania.

Pozdrawiam