Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bolesne wzwody po operacji prącia

Witam! Piszę do Państwa, bo mam taki nietypowy problem. Trzy tygodnie temu miałem operację złamanego penisa :( Niby wszystko się udało, ale niepokoi mnie ciągły wzwód, to jest: kiedy jest dzień wszystko jest ok, ale kiedy przychodzi noc i zasypiam, budzi mnie ból taki jakby miał go rozerwać (stoi na maxa). Nawet gdy się obudzę, chwilę to jeszcze trwa. Pomaga mi jak wstanę chociaż na chwilę z łóżka, ale powtarza się to kilkakrotnie przez całą noc, a gdy wstaję rano, wszystko wraca do normy. Proszę o poradę, czy ta operacja miała na to wpływ (czy mogła być źle przeprowadzona)? Czy można coś z tym zrobić, gdyż wpływa to na moje przemęczenie w ciągu dnia (niemożliwość się wyspania) i trwa to już ok. tydzień. Proszę o pomoc :(

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Witam serdecznie!

Długotrwały, bolesny wzwód zawsze jest wskazaniem do możliwie szybkiej konsultacji urologicznej. W Pana przypadku, gdy doszło w ostatnim czasie do urazu prącia, a następnie operacji można wysunąć podejrzenie priapizmu wysokoprzepływowego. Niemożliwe jest jednak dokładne ustalenie przyczyny zaburzenia bez możliwości obejrzenia prącia.
Nie możliwa jest również analiza poprawności przeprowadzonego zabiegu.
W obecnej sytuacji powinien Pan udać się na konsultację do urologa. Ze względu na niedawno przebytą interwencję chirurgiczną, sugerowałabym skontaktować z lekarzem przeprowadzającym zabieg bądź lekarzem prowadzącym Pana w trakcie hospitalizacji.

Pozdrawiam

Lekarz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy