Krwawienie i ból członka podczas stosunku

Witam! Mam 21 lat. Podczas zbyt mocnego stosunku połączenie napletka z żołędziem zaczyna intensywnie krwawić oraz boleć. Również podczas gry wstępnej, gdy partnerka intensywnie naciąga skórę na penisie pojawia się ten sam problem, czyli mocny ból oraz intensywne krwawienie z połączenia żołędzia z napletkiem. Czy jest to problem do leczenia operacyjnego czy zbyt intensywne naciąganie skóry członka? Jak sobie z tym poradzić?

Witam serdecznie!
Krwawienie z okolic wędzidełka jest wskazaniem do wizyty u urologa. Na podstawie Pana opisu można wysunąć podejrzenie naderwania wędzidełka. Właściwe rozpoznanie może postawić jednak jedynie lekarz po dokładnym obejrzeniu prącia. Istnieje wiele metod leczenia naderwanego wędzidełka, najczęściej przeprowadzanego w formie zabiegu w znieczuleniu miejscowym. Niestety ze względu na brak możliwości ustalenia właściwej przyczyny dolegliwości, niemożliwe jest dokładniejsze przybliżenia możliwych metod leczenia. Zachęcam zatem do wizyty u urologa. Proszę pamiętać, że do poradni urologicznej wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam