Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego ciągle mam zatkany nos w wieku 21 lat?

Dzień dobry, od ok 3 lat miałem problemy z zatkanym nosem i bólami głowy. Lekarz internista podczas badania nic nie wykrył, chociaż byłem na wizytach kilka razy. Ostatecznie poszedłem do laryngologa, który zauważył krzywą przegrodę nosową oraz obrzęk śluzówki, i zalecił mi stosowanie kropli nasometin, a po miesiącu miałem zrobić zdjęcie zatok. Przegroda okazała się niewiele skrzywiona, a problemem okazały się znacznie powiększone małżowiny noaowe. Na zabieg czekam kilka miesięcy. Krople już niewiele pomagają i nie wiem, jak mam sobie radzić do tego czasu. Do tego mam silne zaburzenia nastroju, czuję, jakieś dziwne przygnębienie i pustkę. Zastanawiam się, czy bóle i problemy z oddychaniem mogą te uczucia powodować ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Zabieg balonikowania i płukania zatok

Balonikowanie zatok to jeden ze sposobów leczenia uciążliwego, ciągle nawracającego zapalenia zatok. Obejrzyj filmik i dowiedz się, na czym polega ten zabieg.

źle się czujesz po sterydach do-nosowych. Odstaw je. Zrób testy alergiczne z krwi szeroki panel pokarmowe i wdechowe. Wyrzuć pierze z poduszek.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy