Swędzące, zaczerwienione guzki za uszami

Witam, cyklicznie co miesiąc pojawiają się u mnie dziwne dolegliwości, głównym problemem są swędzące, zaczerwienione guzki za uszami (widoczne na zdjęciu). Pojawiają się one dość symetrycznie. Gdy "atak" nastąpił pierwszy raz było ich sześć. Teraz zazwyczaj pojawiają się dwa, przy czym ten z lewej strony jest zdecydowanie większy (zdjęcie: http://oi64.tinypic.com/ta6dtj.jpg). Do tego swędzenie skóry głowy i sporadyczne bąble pojawiające się na brzuchu czy plecach.

Masz alergię skórną. Wyrzuć z łóżka wszelkie pierze i merynosy, wełniane koce, szaliki i swetry. odstaw wszystkie leki i po miesiącu zrób szeroki panel testów alergicznych z krwi i IgE. Zrób badanie kału na obecność grzybów i zadzwoń potem.