Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego ciągle odczuwam NuvaRing?

Antykoncepcja Nuvaring Witam. Od pół roku stosuję antykoncepcje Nuvaring. Nigdy nie miałam z nią problemu, jednak teraz jest inaczej. W sobotę w terminie włożyłam pierścień, wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że odczuwam straszny dyskomfort. Cały czas mi się wysuwa, jest wyczuwalny, nie wypada całkowicie ale cały czas muszę go poprawiac. Nuvaring włożyłam jak zawsze, więc nie rozumiem dlaczego tak się dzieje. Myślałam że to wina pierścienia więc dzisiaj wymieniłam na nowy, nic to nie dało.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Naturalne metody unikania ciąży

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy