Dlaczego co miesiąc tak bardzo bolą mnie piersi?

Witam, mam pytanie odnośnie męczących mnie objawów. Jak co miesiąc zaczęły boleć mnie piersi.Dostałam okres w 26 dc (nie bolało mnie podbrzusze, a zawsze przed okresem mnie pobolewa). Wyjątkowo w tym cyklu okres trwał 3 dni ( normalnie trwa 5-6 dni). Jestem teraz w 8 dc a cały czas od 2 dc bolą mnke piersi, wręcz jakby bolały mnie mocniej. Również od 5dc zaczęło pobolewać mnie podbrzusze. W ciąży nie jestem gdyż bhcg wyszło 1,2 U/l. Dodam, że biorę Dostinex 1/4 tabletki gdyż walczę z prolaktyną. Tabletki biorę od stycznia.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postepowanie.