Dlaczego często czuję się zmęczona mimo ilości przespanych godzin?

Witam! Często czuję się zmęczona, niezależnie od ilości przespanych godzin. Od jakiegoś czasu temperatura mojego ciała wynosi często poniżej 36 stopni (moja regularna wynosiła standardowe około 36.6). Często robię się blada. Po choćby najmniejszym wysiłku (wejście na 1 piętro) szybko bije mi serce. W środku cyklu miesiączkowego pojawiło się plamienie, które trwało prawie tydzień (nie współżyje). Zrobiłam badania krwi. TSH i OB w normie. Z morfologii obniżony jest jedynie nieco poziom leukocytów i eozynocytów. Czy powinnam wykonać jeszcze jakieś badania?

Warto przeanalizować stan ducha, czy po prostu nie jest Pani przemęczona? Niska temperatura może wiązać się z chorobami tarczycy (trzeba zbadać TSH, ft3, fT4, anty TPO, anty TG), zatruciem metalami ciężkimi, ogólnym przemęczeniem najczęściej związanym z przewlekłym stresem, problemami z sercem (niska wydolność serca, wtedy wizyta u kardiologa EKG, ECHO serca dużo Pani powiedzą. Jeśli ma Pani w rodzinie choroby kardiologiczne to tym bardziej proszę te badania wykonać).