Dlaczego czuję bóle głowy po seksie?

Od dluzszego czasu miewam bóle głowy najbardziej po lewej stronie z tyłu głowy najbardziej. Po orgazmie po stosunku z mezem ból się nasila jest on pulsujacy i mię do wytrzymania.Dzisiaj odwróciłam głowę w prawa stronę i oczywiście coś.mi się stało ze szczęka nie mogę otworzyć buzi bo mnie boli.Dotykajac między uchem a szczęka czuje bol.nie.wiem co to może być czy to coś groźnego może mam guza który uciska stąd te bóle,a może to sm no.czutalam że.to.sa.typowe objawy.

Bóle głowy podczas seksu pojawia się nagle i wolno narastają. Są to zazwyczaj bóle pierwotne - nie są związane z żadną chorobą podstawową i nie wymagają leczenia.
Bóle głowy mogą także sygnalizować występowanie poważnych zmian, w tym w szczególności chorób naczyniowych. Mogą wskazywać na tętniaka lub naczyniaka; mogą tez być następstwem stosowania leków antykoncepcyjnych. Proszę zasięgnąć porady neurologa.

https://terapiaslomka.wordpress.com/